Прославили смо нашу Славу

Радници Општинске управе Мало Црниће прославили су своју крсну славу Св. великомученик Димитрије-Митровдан, и заједно са просветним радницима овог краја,  прославили и Дан просветних радника.  У храму светог Игњатија Богоносца, у присуству руководства Општине и колектива основних школа и предшколске установе.  Прослава је започета у јутарњим сатима  светом архијерејском литургијом. Службу је служио старешина Цркве, јереј Слободан Станић, који је обавио и резање славског колача са председником Општине, Драганом Митићем.

10425450_1557760741104229_3743550657624547206_n
Овом свечаном чину, поред домаћина Драгана Митића, председника Општине, Горана Дачића, заменика председника Општине, Горанке Стевић; председнице Скупштине Опш- тине, помоћника председника Општине, Топлице Ђорђевића, присуствовали су бројни
гости: Александар Т Јокић, начелник Браничевског ок руга, Миодраг Филиповић, председник општине Жабари, Саша Беговић, председник Скупштине општине Жабари, Јелена Стојадиновић, директори јавних предузећа и установа, одборници, чланови Општинског већа…
Крсну славу присутнима је честитао председник Општине Драган Митић, који је потом заједно са својим помоћником Гораном Дачи и председницом Скупип Горанком Стевић, уручио признања просветним радницима за постигнуте резултате у р током прошле године.
Добитници признања Данијела Младеновић, Сања Марковић, Славица Марјановић, Мирослав Митровић,  Јелена Тасић, Зоран Пејчић, Зоран Крстић, Марина Деспот,  Зорица Перић и Драгица  Савић.

Претходно Посета министра Велимира Илића

01:00, 21/09/2024