ПОЈАШЊЕЊЕ КОНКУРСНЕ ДОКУМЕНТАЦИЈЕ За ЈН бр. 7/2017

ПОЈАШЊЕЊЕ КОНКУРСНЕ ДОКУМЕНТАЦИЈЕ

За ЈН бр. 7/2017

Општинска управа општине Мало Црниће“ у складу са Законо о јавним набавкама („Службени гласник РС“ бр. 124/2012,14/2015 и 68/2015) покренула је поступак ЈНМВ „Услуга сузбијања комараца“.

Наручилац услуга Општинска управа општине Мало Црниће је дана 28.04.2017. године објавила Позива за достављање писмених понуда и Конкурсну документацију на Портал Управе за јавне набавке.

Дана 05.05.2017. године на адресу наручиоца стигао је захтев за додатним појашњењем конкурсне документације, а чија питања гласе:

• У конкурсној документацији у ставу V 1.2., тачка 2 која се односи на кадровски капацитет сте навели „1 лекар спедијалиста епидемиологије са лиценцом лекарске коморе РС“

ПИТАЊЕ:  Да ли се као кадровски капацитет прихвата лекар медицине спедијалиста хигијене?

Дати кадар се не наводи као услов у ставу V,1.2.тачка 2 који се односи на кадровски капацитет.

ПИТАЊЕ: Да ли се кадровски капацитет односи на саветника за хемикалије и саветника за транспорт опасног материјала?

С тим у вези Вам дајемо следеће

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

• Прво питање: Наручилац у конкурсној документацији наводи да му је потребан 1 лекар специјалиста епидемиологије са лиценцом лекарске коморе РС.
  • Друго питање: Да, односи се на саветника за хемикалије и саветника за транспорт опасног материјала.

КОМИСИЈА ЗА ЈАВНЕ НАБАВКЕ

Претходно П О З И В За подношење понуда у поступку јавне набавке мале вредности „УСЛУГА СУЗБИЈАЊА КОМАРАЦА “

21:36, 21/09/2024
ведро небо