Подстицаји у пољопривреди општина Мало Црниће унапређује пољопривредну производњу

Подстицаји у пољопривреде општина Мало Црниће унапређује пољопривредну производњу.

Општина Мало Црниће спроводи значајне подстицаје у пољопривреди како би подржала локалне пољопривреднике и унапредила пољопривредну производњу на свом подручју. Ови подстицаји обухватају различите мере подршке, укључујући субвенције за куповину пољопривредне опреме и машина.

Циљ ових иницијатива је пружити подршку пољопривредницима у Малом Црнићу, омогућавајући им боље услове за рад и унапређење пољопривредне продуктивности. Кроз ове подстицаје, Општина жели ојачати рурални сектор, доприносећи економском развоју и одрживости локалне заједнице.

Ове мере су део шире стратегије општине усмерене ка подршци аграрном сектору, са намером да се побољшају услови живота пољопривредника и допринесе развоју руралних подручја.

Извор: www.podsticajiupoljoprivredi.rs

Претходно Модернизација адресирања у општини Мало Црниће постављене нове табле са кућним бројевима и називима улица

03:54, 20/09/2024