Фолклорни ансамбл општине Мало Црниће отворен за упис нових чланова

Фолклорни ансамбл општине Мало Црниће позива све заинтересоване да се придруже и постану део четири ансамбла који обухватају различите узрасте. Ансамбли су формирани према узрасту, укључујући млађи дечији ансамбл (5-7 година), старији дечији ансамбл (8-11 година), припремни ансамбл (12-15 година) и извођачки ансамбл за старије од 15 година.

“Сви љубитељи фолклора су добродошли да нам се придруже, играју и певају заједно с нама, путују, посећују разна места, друже се и стварају нова пријатељства”, поручили су из ансамбла.

Процес уписа траје до 2. фебруара, а чланство је бесплатно. Придружите се фолклорном ансамблу и заједно уживајте у богатом свету традиционалних плесова и песама.

Претходно Добровољно давање крви у Малом Црнићу грађани уједињени у хуманитарној акцији спашавања живота

23:37, 19/09/2024